Флоренци иска да остане в Милан
Защитникът на Рома Алесандро Флоренци, който провежда настоящия сезон под наем в Милан, би искал да остане в лагера на "червено-черните" за постоянно, съобщава журналистът Николо Шира.
Според източника, Милан има опция да купи играча в края на сезона за 4.5 милиона евро, но клубът ще вземе решение за бъдещето на Флоренци през април-май. Съобщава се, че Милан може да поиска от Рома отстъпка.
Флоренци отбеляза един гол в 22 мача във всички състезания през този сезон. Сделката на италианския защитник с Рома изтича през 2023 година.
Transfermarkt оценява играча на 7 милиона евро.
- Наполи измъкна точката срещу Рома
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Гасперини сравни Мален с Виали
- Дубъл на Мален помогна на Рома да се справи с Каляри
- Анонс на 24-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Сабатини: Гасперини няма да напусне Рома
- Раниери: Рома може да се раздели с Дибала и Пелегрини
- Тоти може да стане директор в Рома
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]