Сенси ще премине прегледи за Сампдория
Халфът на Интер Стефано Сенси ще премине медицински прегледи утре в Коверчано, където е на тренировъчен лагер с националния отбор под ръководството на Роберто Манчини. По-рано стана известно, че футболистът ще доиграе сезона в Сампдория, където ще премине под наем. Всичко между двата клуба е уточнено, като футболистът ще остане в отбора от Генуа до 30 юни.
Сенси е в Интер за трети сезон, като досега е записал 52 мача и 7 гола във всички турнири за тима. Той пристигна на “Джузепе Меаца" от Сасуоло през 2019 година.
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
- Прокуратурата на FIGC: Разпространяват се неверни твърдения по случая с Роки
- Интер запазва мълчание след скандала с Роки, но вътрешно е „шокиран“
- Киву отклони коментарите за съдийския скандал в Италия
- Интер изпусна победата срещу Торино и отложи празненствата
- Интер ще прегази Торино
- Новият стадион на Милан и Интер: модерност без душата на „Сан Сиро“?
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]