Индзаги: През юли нямаше разговори за Скудетото
Старши -треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира резултата от мача от 19-ия кръг на италианското първенство с Торино (1:0) и обобщи резултатите от първата част на сезона.
"Изиграхме важен мач, подготвихме се добре за него и знаехме как ще действа съперникът. В тази среща не рискувахме почти нищо. Вкарахме гол през първото полувреме и очевидно бяхме по-добри през второто полувреме. Много сме доволни от начина, по който приключихме годината. Сега трябва да попълните резервите си от физическа и умствена енергия, за да се върнете в битката през следващата година.
Сега е лесно да се каже, че Интер е фаворит в битката за Скудетото, но си спомням, че през юли нямаше такива разговори. Момчетата свършиха добра работа. Лидерството в таблицата ще бъде добър стимул за нас. През първата част на сезона отборът изглеждаше добре, имахме страхотно взаимодействие. Сега сме щастливи, но знаем, че предстои дълъг път, пълен с клопки“, заяви Индзаги.
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]