Индзаги: Изгубихме две точки срещу Ювентус
Старши-треньорът на Интер Симоне Индзаги коментира равенството 1:1 срещу Ювентус в мач от 9-ия кръг в Серия А. Напомняме, че "нерадзурите" водеха до 89-та минута, когато Пауло Дибала реализира дузпа и помогна на "бианконерите" да избегнат загубата.
"Това бе единственият начин, по който можеха да ни отбележат гол. Много сме разочаровани. Смятам, че контролирахме мача от началото до края, не дадохме никакви шансове на Ювентус и не съм доволен, защото смятам, че изгубихме две точки. Реферът бе точно там, той можеше да види ситуацията в реално време и не знам защо трябваше да гледа повторения.
Контролирахме събитията от началото до края. Признавам, че жестът, който показах, не бе особено красив, но в онзи момент бях убеден, че това не е инцидент, който трябва да бъде разгледан с ВАР. Когато си треньор и в 89-ата минута се случи подобно нещо, след като преди това съдията е видял ситуацията и е казал играта да продължи, смятам, че е напълно нормално да се ядосам“, заяви Индзаги.
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
- Киву: Интер съжалява за изпуснатата победа
- Марота: Интер няма нищо общо със скандала около Роки
- Прокуратурата на FIGC: Разпространяват се неверни твърдения по случая с Роки
- Интер запазва мълчание след скандала с Роки, но вътрешно е „шокиран“
- Киву отклони коментарите за съдийския скандал в Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]