Милан може да повтори офертата на Зенит за Влашич
Халфът на ЦСКА Москва Никола Влашич все още може да премине в Милан през този трансферен прозорец.
Както съобщава Sport Mediaset, "росонерите" са близо до продажбата на полузащитника Йенс Хьоге на Айнтрахт Франкфурт за 12 млн. евро. Ако сделката не отпадне, италианският клуб ще има допълнителни средства за трансфер на Влашич.
Според източника, в случай на продажба на Хьоге, Милан може да повтори офертата на Зенит за Никола. Съобщава се, че "синьо-бяло-сините" изразиха готовността си да платят на ЦСКА 25 милиона евро за хърватина.
По-рано Милан бе готов да наеме Влашич с възможност за последващо изкупуване, но клубът от Москва настоя за пълноправен трансфер, поради което преговорите бяха прекратени. Самият 23-годишен футболист, според съобщения в медиите, би искал да продължи кариерата си в Италия.
- Рубен Аморим: Грешките ми в Манчестър Юнайтед ме направиха по-добър треньор
- Барселона не се отказва от Рафаел Леао, но търси по-изгодна сделка
- Рафаел Леао: Диого Жота ни помогна
- Леао: Искаме да спечелим Световното първенство заради Роналдо
- Милан оценява Рафаел Леао на 60-70 милиона евро
- Милан счупи трансферния си рекорд с привличането на Гонсало Рамош
- Рафаел Леао: Единството ще ни помогне да постигнем успех на Мондиал 2026
- Милан е на крачка от трансфера на Гонсало Рамош
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]