Алонсо поиска от Челси да го пусне в Интер
Защитникът на Челси Маркос Алонсо иска да продължи кариерата си в италианското първенство, съобщава La Gazzetta dello Sport.
Според източника Интер се интересува от услугите на футболиста. Лондонският клуб очаква да получи 15-20 милиона евро за Алонсо, докато Интер иска да наеме защитника с възможност за последващо изкупуване. Самият Алонсо помоли ръководството на Челси да го пусне в италианския клуб. Настоящият договор на Алонсо с Челси е до юни 2023 г.
Да припомним, че Алонсо играе за Челси от 2016 година. Испанският футболист вече има опит в италианската Серия А - от 2013 до 2016 г. защитникът се състезаваше за Фиорентина. От 2018 г. Алонсо е повикан в испанския национален отбор.
- Борнемут и Челси без голове (видео)
- Тери: Лийдс показа всичко, което не е наред в Челси
- Челси се насочи към двама от Лига 1
- Челси ще се поправи в Борнемут
- Мареска: Няма да научим нищо от този мач
- Лийдс се наложи над отслабения Челси
- Рийс Джеймс: Всички в Челси знаехме, че ще бъде труден мач
- Челси няма да има проблем в Лийдс
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]