Индзаги: Трябва да защитим титлата си
Новият старши -треньор на Интер Симоне Индзаги говори за целите пред отбора за новия сезон.
"Знаех, че Хакими ще бъде продаден, но ми обещаха, че отборът ще бъде конкурентен. Всеки ден разговаряме с ръководството и искаме да се справим по-добре в Шампионска лига, защото Интер не е играл в плейофите от 2011 г.. Трябва да защитим и титлата. Ние сме Интер и ще направим всичко възможно да станем шампиони отново през следващия сезон", заяви Индзаги.
Интер стана шампион през сезон 2020/21 за първи път от 11 години, отборът бе воден от Антонио Конте. В края на сезона специалистът бе принуден да напусне поради разногласия с ръководството.
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]