Конте няма да напусне Интер
Старши -треньорът на Интер Антонио Конте няма да напусне поста си това лято.
Конте ще се срещне със собственика на клуба Стивън Джан утре, за да обсъди бъдещите планове. Треньорът е уверен, че ще успее да спечели италианското първенство през следващия сезон, ако "нерадзурите" запазят ключовите си играчи.
Интер, воден от Конте, стана шампион на Италия за първи път от 2010 г. Бившият наставник на Ювентус и Челси пое "нерадзурите" през 2019 г., като подписа тригодишен договор.
Днес Интер ще играе последния мач за сезона. В 38-ия кръг на Серия А отборът на Конте ще играе с Удинезе.
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
- Марота потвърди интереса на Барселона към Бастони
- Интер проявява интерес към Лунин, Реал иска 30 милиона евро
- Киву за титлата в дебютния си сезон: Загубих егото си в момент между живота и смъртта
- Интер е шампион на Италия за 21-ви път
- Скандал в Италия: разследват бивш съдийски шеф заради разговори с VAR
- Интер се притеснява от интереса към Ромеро, Барса обмисля алтернативи на Бастони
- Интер планира да си върне Александър Станкович още това лято
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]