Играчите на Интер ще откажат бонуси за титлата
Футболистите на Интер ще откажат бонуси за евентуална титла в италианското първенство. По този начин те решиха да помогнат на клуба, който изпитва финансови затруднения на фона на пандемията от коронавирус, съобщава Calciomercato.
В момента Интер е начело в класирането на Серия А, с 11 точки пред най-близкия съперник Аталанта. За последно "нерадзурите" станаха шампион на Италия през сезон 2009/10.
В края на март стана известно, че Интер отхвърля доходоносни оферти за продажба на шестима играчи от основния отбор. Според източника, миланци искат да запазят лидерите си въпреки икономическата криза и евентуална бъдеща смяна на собствеността. Поради финансови проблеми китайската компания, която притежава клуба, търси потенциален купувач.
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]