Тоти стана футболен агент
Бившият капитан на Рома Франческо Тоти официално бе регистриран като спортен агент, съобщава Sky Sport Italia.
През юни 2020 г. Тоти започна да представлява интересите на Симон Бонавита, който се смята за едно от чудото на академията Интер. 17-годишният младеж се превърна в първия клиент на CT10 Management.
Тоти прекара цялата си кариера в Рома, за която дебютира през сезон 1992/93 на 16-годишна възраст. За 25 сезона той вкара 307 гола в 786 мача.
През ноември 2020 г. Тоти разказа за възстановяването си от коронавируса, като нарече процеса на болестта "трудна разходка в парка“. В същото време Енцо Тоти, баща на бившия капитан на ромите, почина след заразяване с коронавирус през октомври 2020 г.
- Рома се справи с Щутгарт
- Леон Бейли се завърна в Астън Вила
- Дибала влезе в историята на Серия А
- Дибала с гол и асистенция за победата на Рома
- Рома обяви трансфера на Мален
- Рома обяви трансфера на 18-годишен нападател
- Рома съгласува трансфера на Мален
- Торино отстрани Рома в Купата на Италия
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]