Ювентус разглежда Зидан като нов старши-треньор
Ювентус може да се раздели със старши-треньора Андреа Пирло в края на сезона.
Според La Gazzetta dello Sport, Зинедин Зидан, който в момента е начело на Реал Мадрид, се намира в списъка от специалисти, които "бианконерите" обмислят като нов треньор. Освен него, торинци разглеждат като вариант и бившия си наставник Масимилиано Алегри.
Изяснява се, че самият Зидан би се радвал да има възможността да работи отново с нападателя Кристиано Роналдо. 35-годишният португалец игра под негово ръководство в Реал Мадрид и играе за Ювентус от 2018 година.
По-рано стана известно за конфликт между Пирло и президента на Ювентус Андреа Анели. Отборът заема трето място в таблицата за класиране, на 10 точки от лидера Интер.
- Ювентус се разбра с Алисон, предстоят преговори с Ливърпул
- Манчестър Юнайтед следи Калюлю в дербито Милан – Ювентус
- Влахович в центъра на трансферното лято – интерес от Милан и Байерн, сянката на Левандовски
- Ювентус готви продажба на Копмейнерс през лятото
- Ювентус се прицели в Трафорд, Сити може да го продаде
- Ювентус продължава силната серия след победа над Болоня
- Ювентус ще пречупи Болоня
- От Блохин до Трент - кариера като две вселени
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]