Слаб Лацио инкасира поражение срещу Болоня (видео)

F.

Болоня изигра силен мач и се наложи над гостуващия Лацио с 2:0 в двубой от 24-ия кръг на Серия А. "Орлите" от своя страна не показаха с нищо днес, че желаят трите точки и заслужено си тръгнаха с празни ръце.

Българският национал Валентин Антов бе в групата на Болоня, но остана на пейката през целия мач.

В 16-ата минута "римляните" получиха правото да изпълнят дузпа за нарушение на Николас Домингес срещу Хоакин Корея. Всички очакваха, че Чиро Имобиле ще се разпише, но той изпълни прекалено слабо, което позволи на Лукаш Скорупски да спаси.

Две минути по-късно Хосе Рейна отрази удар на Рикардо Орсолини, но при добавката Ибрахима Мбайе успя да открие резултата. Домакините затвориха мача в 64-ата минута, когато вкараха втория гол, дело на Никола Сансоне с удар от воле.