Гатузо: Това е аномален сезон
Старши -треньорът на Наполи Дженаро Гатузо говори по повод на критиките по свой адрес.
"Много неща бяха казани, но обичам да ме оценяват по това, което правя. Това, което не ми харесва е когато ме обиждат. Не позволявам това на никого. Може би си мислите, че съм лош треньор, добре, каквото ви харесва. Но съм готов да преследвам всеки от вас и да крещя под прозорците ви, ако това е лъжа.
Не знам къде би бил Наполи сега без коронавирус и травми, но това е ненормален сезон. Събуждате се сутринтаи не знаете какво ви очаква днес", заяви Гатузо.
- Наполи активира клаузата за Алиссон Сантос
- Руди Гарсия: Най-важното е, че Де Бройне е щастлив в националния отбор
- Официално: Наполи се раздели с Антонио Конте
- Бивш шеф на Наполи нападна Де Брюйне: С възрастта краката отслабват, но езикът става по-дълъг
- Наполи откупи окончателно Расмус Хойлунд от Ман Юнайтед
- Две години, една титла и още една раздяла
- Де Брюйне: Радвам се, че Конте си тръгна от Наполи
- Лукаку: В по-добра форма съм, отколкото преди Мондиал 2022
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]