Интер може да размени Ериксен с Жоржиньо
Интер и Челси могат да обменят играчи, съобщава Calciomercatoweb.
Според източника, италианският клуб все още иска да се отърве от халфа Кристиан Ериксен. Ако Антонио Конте напусне поста си на старши -треньор и бъде заменен от бившия треньор на Ювентус Маурицио Сари, "нерадзурите" могат да обменят датчанина с халфа на Челси Жоржиньо. Сари го познава добре от работата му в синия лагер, а преди това - в Наполи.
Отбелязва се, че Интер е настроен за директен обмен, тъй като трансферните стойности на играчите се оценяват еднакво – на 50 милиона евро. Челси възнамерява, в случай на сделка, да получи допълнително плащане за Жоржиньо от миланци за сумата от 15-20 милиона евро.
По-рано Конте заяви, че Ериксен все още е част от проекта Интер.
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
- Капело предупреди Интер: Станаха бавни в защита – Леао и Пулишич могат да ги накажат
- Голяма чистка в Интер: четирима си тръгват от „Сан Сиро“
- Скандалът около Бастони не стихва: „Не може да плаща цял живот за една грешка“
- 100 милиона? Битката вече започна
- Комо пропусна да повали Интер – всичко ще се решава на „Сан Сиро“
- Загадъчната красавица от трибуните на „Сан Сиро“ подлуди социалните мрежи
- Комо и Интер ще оставят всичко за реванша
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]