Лацио може да глоби Луис Алберто
Полузащитникът на Лацио Луис Алберто може да бъде глобен от римския клуб за последните си коментари. По-рано футболистът разкритикува действията на президента на клуба Клаудио Лотито. Алберто е недоволен от това, че клубът закупи нов частен самолет.
"Видях самолета, но трябва да платим за него. Пазаруват, но не ни плащат. Много добре, но кога ще се оправим с хората, които са вътре в клуба?", заяви Алберто.
Лотито е бил изключително недоволен от коментарите на футболиста, твърди Il Messaggero. Сега футболистът може да бъде глобен с голяма сума. Според източника, ръководството на римляните все още не е решило как точно да накаже испанеца. Той вероятно ще бъде глобен и също така отстранен от следващия мач на отбора.
- Сари: Труден сезон, който можеше да ми бъде спестен
- Куеста: Жалко, че не спечелихме, но вървим в правилната посока
- Лацио изпусна победата срещу Парма в напрегнат мач в Рим
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в недел и понеделник
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио наказа пропуските на Болоня и стигна до трета поредна победа
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Лацио победи Милан с 1:0 и нанесе тежък удар по мечтите за Скудетото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]