Матераци: Имах проблеми с Бенитес
Според Марко Матераци Интер е бил обречен на неуспех под ръководството на Рафаел Бенитес, като защитникът разчита на Леонардо да върне тима отново във форма. Бразилецът е виждан като човека, който да помогне на нерадзурите да тръгнат нагоре след напускането на Бенитес, което, както Матераци твърди, e било необходимо.
"Радвам се много за пристигането на Леонардо и не мисля, че това е неуважително спрямо Милан", заяви ветеранът пред Sky Sport Italia.
"Сега можем да се върнем на победния път. Не е тайна, че не се разбирах добре с Рафаел Бенитес", сподели още бившият италиански национал.
"Съжалявам, че не участвах в празненствата след спечелването на световното клубно първенство, ала съжалявам за себе си и своите съотборници, а определено не - за Бенитес", завърши Марко Матераци.
- Интер изпусна победата срещу Фиорентина и стопи аванса си на върха
- Kиву: Не трябва да мислим за грешките на другите
- Фиорентина – Интер: Лидерът преследва титлата във Флоренция
- Интер близо до трансфер на Викарио от Тотнъм
- Интер и Тотнъм следят ситуацията с Къртис Джоунс
- Интер изпусна победата срещу Аталанта, „нерадзурите“ бесни заради съдийството
- Интер – Аталанта: дерби на Ломбардия след тежки загуби
- Морати разкритикува Интер след загубата в дербито: Не видях огън и напрежение