Маркети: Коронавирусът не е грип
Вратарят на Лацио Федерико Маркети, който се възстанови от коронавируса, предупреди населението за опасността от болестта.
"Най-после резултатът от теста ми е отрицателен. Тази дума, на която винаги съм придавал лошо значение, е най-красивата от всички за мен днес. Момчета, спазвайте правилата, това не е грип, както чух от мнозина!", написа Маркети в своя instagram.
37-годишният Маркети е един от 17-те играчи на Дженоа, заразени с коронавирус. В момента освен него се възстановиха и Матиа Перин и Иван Радованович.
Първият заразен играч на генуезците бе Перин, който премина теста на 26 септември. Той имаше и най-тежките симптоми: висока температура, кашлица.
- Сари: Труден сезон, който можеше да ми бъде спестен
- Куеста: Жалко, че не спечелихме, но вървим в правилната посока
- Лацио изпусна победата срещу Парма в напрегнат мач в Рим
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в недел и понеделник
- Анонс на 31-ви кръг на Серия А - срещите в събота
- Лацио наказа пропуските на Болоня и стигна до трета поредна победа
- Анонс на 30-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Лацио победи Милан с 1:0 и нанесе тежък удар по мечтите за Скудетото
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]