Лацио удари Каляри, Десподов с първи минути през новия сезон

F.

Лацио се наложи с 2:0 при визитата си на Каляри в среща от 2-ия кръг на Серия А. Столичани поведоха с бързо попадение, още в 4-ата минута, когато точен бе Мануел Ладзари. Домакините опитаха да се върнат в мача и имаха няколко добри положения, но без резултат. Всичко приключи 15 минути преди края, когато Чиро Имобиле вкара втори гол за "орлите" и сложи точка на спора.

Малко след втория гол в игра се появи Кирил Десподов, който записа първи минути за новия сезон. В предния той игра под наем в Щурм Грац, но сега се очертава да влиза в плановете на Еузебио Ди Франческо.

В следващия кръг на Лацио предстои много трудно домакинство на Аталанта в отложен двубой от първия кръг. Срещата ще се играе в сряда. Няколко дни по-късно, Каляри също играе с бергамаските.