Годин е близо до трансфер в Каляри
Защитникът на Интер Диего Годин вероятно ще продължи кариерата си в Каляри.
Както съобщава журналистът Алфредо Педула, 34-годишният играч е близо до присъединяването си към лагера на "червено-сините". Самият Диего вече се е съгласил за трансфера, Интер също одобри сделката. Очаква се уругваецът да се присъедини към новия отбор като свободен агент.
Една от причините за този избор е фактът, че съпругата на Годин е от Сардиния. Защитникът също имаше оферта от Рен, но реши да приеме офертата от Каляри.
Споразумението на Годин с Интер е до 2022 година. Той се присъедини към "нерадзурите“ като свободен агент през лятото на 2019 г., преди това игра за Атлетико Мадрид, Виляреал, Насионал и Серо. Диего помогна на Интер в 23 мача от Серия А през миналия сезон, като записа един гол и една асистенция.
- Анонс на последния кръг на Серия А
- Барселона се отказа от трансфера на Бастони
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
- Интер следи Араухо, но трансферът изглежда почти невъзможен
- Тиаго Мота е близо до завръщане, три клуба се борят за него
- Интер обвързва Киву с дългосрочен договор след шампионския сезон
- Интер готви ход за Араухо при провал с Бастони
- Симоне Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]