Карнезис премина е Лил
Вратарят Орестис Карнезис премина от Наполи в Лил, съобщава официалният сайт на френския клуб.
Според съобщения в пресата, представителят на Лига 1 трябваше да плати 5 милиона евро за 35-годишния гръцки страж. Подробности за споразумението не бяха разкрити.
"Щастлив съм, че се преместих в Лил. Това е голямо предизвикателство. След първенствата на Гърция, Италия, Испания и Англия ще открия френското първенство. Радвам се, че съм в клуб, който напредва всяка година. Очаквам с нетърпение да се срещна с новите си съотборници“, каза вратарят.
Гръцкият вратар Карнезис играе за Наполи от 2018 г., а също се състезаваше за отбори като Панатинайкос, Удинезе, Гранада, Уотфорд и други. От 2012 г. е призован в гръцкия национален отбор.
- Анонс на 25-ти кръг на Серия А – срещите в неделя
- Фабрегас разкри какво е казал на играчите си преди дузпите
- Конте: Мога да похваля играчите, защото надскачаме възможностите си
- Дузпи изпратиха Комо и Фабрегас на 1/2-финал за Купата (видео)
- Де Роси: Нужни са ни смелост и сърце
- Конте: Абсурден сезон
- Наполи измъкна драматична победа с 10 души срещу Дженоа (видео)
- Вергара: Меси е моят идол, но много се вдъхновявах от Зелински
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]