Бенитес: Все още съм треньор на Интер
Старши-треньорът на Интер Рафа Бенитес потвърди, че не е уволнен и има намерение да продължи да работи като треньор на световния клубен шампион, съобщава новината авторитетният сайт за футболни новини Goal.com. Както е известно, през уикенда, веднага след финала на Световното клубно първенство Бенитес отправи ултиматум към ръководството на „нерадзурите" да закупи четирима нови играчи. Това веднага породи спекулации в медиите и дори La Gazzetta dello Sport излезе със съобщението, че испанският специалист е уволнен и ще се завърне в Ливърпул, където е неговото семейство.
В интервю за Radio Onda Cero в понеделник следобед треньорът на Интер заяви, че е изненадан от слуховете и спекулациите по негов адрес и допълни, че той си остава начело на „нерадзурите".
„Аз все още съм треньор на Интер. В момента съм на почивка и съм изненадан от това, което чувам за мен. Изненадан съм от всичко, което се пише във вестниците. Не съм доволен от някои неща в клуба, но аз все още съм начело на Интер и след почивката ще се завърна в Италия", цитира Goal.com думите на Бенитес.
- Интер постави цена от 70 млн. евро на Алесандро Бастони
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Уанда Нара се срещна със Спалети години след скандала около Икарди
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
- Ди Канио разкри защо Интер падна в дербито: Те играха уплашено
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]