Федерацията на Италия започна разследване срещу Лотито
Италианската футболна федерация (FIGC) започна разследване срещу президента на Лацио Клаудио Лотито, след като босът на "орлите" заяви, че мачът Ювентус-Интер на 8 март е бил предварително уговорен.
"Ние сме само на една точка зад Ювентус и това е заради мача Ювентус-Интер. Всички видяха какво се случва там “, каза Лотито в края на април.
Според източника FIGC се интересува от това твърдение и сега Лотито трябва да обясни какво е имал предвид. Ако мачът наистина е имал договорен характер, тогава ще се проведе разследване, ако ли не, Лотито ще бъде изправен пред съответните санкции.
- Защитник на Виляреал е близо до трансфер в Лацио
- Малко очакван герой за Лацио срещу Верона
- Лацио привлече холандски национал
- Лацио и Фиорентина не се победиха
- Лацио и Фенербахче се разбраха за Гендузи
- Наполи с важна победа над Лацио (видео)
- Сари претърпя операция на сърцето
- Късен гол спаси точката за Удинезе срещу Лацио (видео)
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]