Фламенго и Ботафого се интересуват от Балотели
Италианският нападател на Бреша Марио Балотели влезе в сферата на интересите на още два бразилски клуба - Фламенго и Ботафого.
29-годишният нападател вече заинтересува Вашко да Гама, а по-рано се съобщаваше, че Галатасарай е хвърлил око на италианеца. В края на сезона той ще напусне Бреша.
Балотели се премести в Бреша през лятото на 2019 година. През сезон 2019/20 той изигра 19 мача за "лястовиците" в Серия А, като отбеляза 5 гола.
Преди това нападателят игра в Интер, Манчестър Сити, Милан, Ливърпул, Ница и Марсилия. Той има 36 мача и 14 гола за италианския отбор.
- Ювентус не се отказва от Емилиано Мартинес
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Фиорентина и Милан искат Франко Мастантуоно под наем
- Съпругата на Модрич иска в Испания
- Лука Модрич ще подпише нов договор с Милан до 2027 година
- Рафаел Леао беше обвинен в сексизъм заради публикация в социалните мрежи
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]