Балотели: Бях близо до Ювентус
Нападателят на Бреша Марио Балотели заяви, че е можел да стане играч на Ювентус, след като напусна Манчестър Сити през 2013 година.
"След напускането на Манчестър Сити бях близо до споразумение с Ювентус. Тогава дойде спортният директор на Милан Галиани. Каза ми, че има възможност да отида в Милан, а аз бях фен на "росонерите". Двамата с Галиани имахме страхотна връзка, той искаше да ме види в Милано.
Ако избирах според таблицата, щях да отида в Ювентус, но избрах Милан, защото е в сърцето ми. Подкрепях Интер, харесвах и двата отбора на Милано.
Вариантът с Ювентус също би бил добре, тогава те спечелиха всичко, освен Шампионска лига. Замислих се, помислих за прехода. Но в крайна сметка го избрах със сърцето си", заяви Балотели.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]