Интер ще предложи на Жиру контракт за две години
Нападателят на Челси Оливие Жиру възнамерява да продължи кариерата си в Интер. Световният шампион френския национален отбор може да се присъедини към "нерадзурите" през предстоящия трансферен прозорец.
Интер е готов да предложи на Жиру договор за две години с възможност за удължаване за още един сезон. 33-годишният нападател иска споразумение за три години. Французинът е готов да отиде на по-ниска заплата - в Челси Оливие получава осем милиона евро годишно.
Интер може да подпише с Жиру и като свободен агент, тъй като договорът му с Челси изтича през юни 2020 г. Миналата зима "нерадзурите" преговаряха с лондончани за прехода на французина, но трансферът не се осъществи.
Жиру има 13 мача за Челси през този сезон, като отбеляза три гола.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]