Дибала за вируса: Готов съм за тренировки
Нападателят на Ювентус Пауло Дибала сподели, че се чувства добре и е готов да се завърне към тренировки възможно най-скоро, след като 26-годишният получи новини миналата седмица, че е заразен с коронавирус. Според данните той и приятелката му Ориана Сабатини носели вируса, и запитан тогава по темата той каза, че двамата се чувстват в перфектно състояние.
Във видео в официалния профил на Юве в Туитър Дибала каза: "Аз се чувствам много добре, подобрението е голямо, след като няколко дни чувствах силни симптоми.
"Днес съм много по-добре, без никакви симптоми и се движа много добре, така че ще опитам отново да тренирам. След като третирах симптомите си тези дни, мога да кажа, че много бързо идва дискомфорта, защото не можех да поемам въздух и да правя каквото и да е.
"За пет минути почувствах тялото си много уморено и тежко, мускулите ме заболяха и трябваше да спра. За късмет с приятелката ми сме много по-добре."
- Мартинес иска трансфер в Ювентус
- Ювентус е уверен, че ще привлече Емилиано Мартинес
- Ювентус отряза Арсенал за Кенан Йълдъз
- Киелини: Влахович няма да остане в Италия
- Анди Робъртсън е отказал на Ювентус, за да премине в Тотнъм
- Спалети иска да събере отново Салах и Алисон в Ювентус
- Торино навакса два гола срещу Ювентус в драматично Дерби дела Моле
- Серия А обяви най-добрите футболисти на сезона
ЗА АВТОРА
Илиян Ангелов е роден на 13 март 1991 година в град Плевен. Завършва висше образование в Софийски университет, като по време на следването си през 2010 става част от екипа на Futbol TV. [...]