Фламини потвърди желанието си да остане в Милан
Часове преди сблъсъка на Милан с Оксер от груповата фаза на Шампионската лига, халфа на росонерите Матю Фламини изяви желанието си да остане в италианския клуб. Бившият играч на Арсенал се присъедини към Милан през 2008 година, но не успя да се впиша в титулярния състав на треньора Масимилиано Алегри.
"Ще видим какво ще се случи в бъдеще, но искам да остана в Милан. Като французин за мен е чест и удоволствие да играя във Франция и то срещу Оксер," сподели Матю Фламини.
- Алегри: Трябва да събираме точки, за да останем в четворката
- Нкунку спаси точката за Милан срещу Фиорентина
- Синът на Ибра смени Милан с Аякс
- Милан няма да сбърка срещу Фиорентина
- Алегри: Получихме урок по зрялост
- Милан измъкна равенството срещу Дженоа
- Милан направи щедро предложение на Мейнян
- Алегри ще участва в щафетата с олимпийския огън
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]