Интер сне отбора от плейофите в Младежката лига на УЕФА
Младежкият отбор на Интер няма да играе мача от 1/8 -финалите на Младежката лига на УЕФА срещу Рен заради коронавирусната епидемия. "Нерадзури" се оттеглиха от турнира, като реши да не рискува здравето на играчите и отбора.
На Интер ще бъде записано техническо поражение. Двубоят с Рен трябваше да се проведе на 11 март във Флоренция. Инсайдерът Ромео Агрести съобщава, че УЕФА няма да налага санкции на Интер и да изключва тима от участие в турнира през следващия сезон.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]