Ериксен: Напуснах стадиона с усмивка на лицето
Полузащитникът на Интер Кристиан Ериксен коментира победата с 4:2 над Милан в мач от 23-я кръг на Серия А.
"Първото полувреме бе ужасно, но това бе много специално завръщане. Напуснах стадиона с огромна усмивка на лицето си. Феновете подготвиха огромна хореография на цялата трибуна. Няма такава атмосфера във Висшата лига, отчасти защото това не се позволява на феновете.
Чувствате как феновете ви тласкат още от момента, в който пристигнете с автобуса. Чувствате страст и разбирате колко е важен този мач", заяви Ериксен.
За липсата на гол.
"Отначало мислех да изпълня един от наказателните удари, които практикувахме на тренировките, но видях, че Милан е дълбоко защитен и на практика нямахме шанс да вкараме от подаване.
Погледнах Брозович и той ми каза да стрелям от свободния удар. Стрелях, но не достатъчно добре, за да ударя топката. Като се има предвид как завърши срещата, тази напречна греда не е кошмар, а удовлетворяващ момент.
Щеше да е черешата на тортата, ако бях реализирал този свободен удар", добави халфът.
- Капело: Милан може да навакса 7 точки изоставане от Интер
- Уанда Нара се срещна със Спалети години след скандала около Икарди
- Капело: Милан може да навакса изоставането от Интер
- Ди Канио разкри защо Интер падна в дербито: Те играха уплашено
- Интер атакува Юлиан Брандт, след като Дортмунд го пуска без пари
- Ливърпул планира пренастройване на халфовата линия
- Милан победи Интер в дербито и върна интригата за титлата в Серия А
- Милан – Интер: дербито на „Сан Сиро“ може да реши титлата в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]