Сари: Радвам се, че помогнах на Наполи
Старши-треньорът на Ювентус Маурицио Сари коментира поражението на отбора си в мача от 21-ия кръг на Серия А срещу Наполи (1: 2).
"Винаги ще обичам футболистите на Наполи, щастлив съм за тях. Ако трябваше да губим, по-добре е, че това се случи тук, за да могат да се справят със своите проблеми. Разбира се, бих искал Наполи да спечели следващата седмица.
По време на мача се нуждаехме от повече мотивация по отношение на откъсването от Интер. Щом това не се случи, значи то е нашата слабост. Надявам се да не стоят така нещата. Ако то ни влияе, макар и неосъзнато, значи все още не сме готови", заяви Сари.
- Шестима от Юве не влизат в бъдещите планове на Спалети
- Калулу: По-добре да не говорим за инцидента с Бастони
- Окан Бурук: Направихме страхотен обрат
- Бастони се извини
- Киву: Нека спрем да се оплакваме и да морализираме
- Спалети: Ще се опитаме да изкачим тази планина
- Ювентус катастрофира край Босфора
- Кметът на Милано: Дел Пиеро и Киелини симулираха, а сега възпитават другите
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]