Роналдо: Бяхме длъжни да победим
Португалският нападател на Ювентус Кристиано Роналдо обобщи домакинския мач от 20-ия кръг на италианската Серия А, в който Торино победи Парма с 2: 1.
"Днес бе важно да спечелим. Знаехме, че Интер направи равен с Лече, а Лацио победи Сампдория, така че бе необходимо да вземем трите точки. Това бе труден мач, Парма е много труден за побеждаване тим, те имат много организиран отбор, но ние се борихме и постигнахме победа.
Парма се опита да тръгне напред, пращайки топката в наказателното ни поле и известно време се опитвахме да играем на отстъпление. Нормално е, имаше малко стрес, но главното е, че всичко завърши успешно", заяви Роналдо.
- Ювентус подготвя договор за Бернардо Силва до 2028 година
- Ман Юнайтед, Ливърпул и Арсенал следят Андреа Камбиасо
- Суперкупата на Италия няма да се проведе в Саудитска Арабия през сезон 2026/27
- Байерн подготвя преговори с Душан Влахович
- Спалети разкритикува Ювентус въпреки победата над Лече
- Влахович донесе важна победа на Ювентус срещу Лече
- Юве ще пречупи Лече
- Левандовски поиска 8 млн. евро заплата от Ювентус и Милан
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]