Спинацола може да стане част от сделка между Рома и Интер
Интер може да предложи на Рома халфа Матео Политано в замяна на защитника Леонардо Спинацола, съобщава италианският журналист Джанлука Ди Марцио.
Контузията на полузащитника на Рома Николо Дзаниоло, който е аут до края на сезона, промени плановете на клуба за зимния трансферен прозорец. Сега римляните проучват опциите за подсилване на полузащитата. През последните 24 часа Интер и Рома установиха контакт по повод на обмена на Политано за Спинацола.
Сделката може да бъде улеснена от факта, че агентите на играчите представляват една агенция, а Политано е възпитаник на Рома, с която спечели италианския шампионат за младежи.
26-годишният защитник Спинацола, който през лятото на 2019 г. премина от Ювентус срещу 29.5 милиона евро, изигра 16 мача за Рома през този сезон, отбелязвайки 1 гол и 1 асистенция.
Политано, оценен от Transfermarkt.de на 28 милиона евро, участва в 15 мача за Интер, 13 от които като резерва.
- Аз бях Меаца
- Мартинес получи неочакван поздрав за рождения си ден насред пътя
- Джузепе Марота: Няма никакви условия, при които Лаутаро Мартинес да напусне Интер
- Интер започна защитата на титлата с разгромна победа над Монца
- Интер ще започне по шампионски
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
- Леандро Паредес дисквалифициран за 10 мача заради инцидента след финала на Световното първенство
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]