Милан хвърли око на Политано за заместник на Борини
Милан продължава да търси заместник на нападателя Фабио Борини, който е близо до трансфер в Хелас Верона. Според италиански източници, един от вариантите може да стане Матео Политано, който в момента играе за Интер. Съобщава се, че “росонерите" имат желание да вземат в състава си Матео Политано, като последните информации са, че “нерадзурите" са дали разрешение за започване на преговори за 26-годишния играч.
Борини ще играе под наем във Верона до края на сезона. Дженоа също се интересуваше от Фабио. Напомняме, че Борини дойде в Милан от Саутхемптън през лятото на 2018 година за 7 милиона евро.
По-рано се съобщаваше, че Наполи, Рома и Фиорентина се интересуват от Политано.
- Астън Вила преговаря с Милан за Рафаел Леао
- Милан следи Мазрауи, Манчестър Юнайтед трябва да вземе решение
- Рабио: Разбирам какво иска Аморим, но това е обичайната полемика в Италия
- Сисе: Никога не съм мислел, че мога да вкарам още при дебюта си за Милан
- Рубен Аморим: Страхът да не загубим не е начинът да печелиш мачове
- Сисе отбеляза при дебюта си за Милан и донесе победа на Аморим срещу Торино
- Милан може да размени Рафаел Леао за Рубен Диаш
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]