Интер договори с Парма трансфера на Дармиан
Защитникът на Парма Матео Дармиан се съгласи да се премести в Интер през летния трансферен прозорец, твърди Calciomercato.
Според източника, футболистът е дал дума да премине в Интер през следващото лято. Миланският клуб би искал да закупи играча през януари, но Парма го смята за важен елемент от основния отбор и не иска да се разделя с него по средата на сезона.
Дармиан се премести в Парма през лятото на 2019 г. от Манчестър Юнайтед. Сумата на трансфер бе 1.5 млн. евро. През този сезон 30-годишният футболист участва в 14 мача от италианския шампионат (всички в първия отбор), в които стана автор на една асистенция, а също така получи два жълти картона.
Договорът на играча с клуба е валиден до лятото на 2023 година.
- Интер ще триумфира и с Купата
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Мхитарян: Интер удължи кариерата ми
- Киву отговори на Моуриньо: Този Интер също носи радост на феновете
- Киву похвали Интер след категоричния успех над Лацио
- Интер разгроми Лацио и продължи серията си без загуба
- Интер ще започне шампионската си обиколка с победа
- Флик все още не е дал окончателно одобрение за трансфера на Бастони
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]