Интер и Наполи могат да разменят играчи
Интер и Наполи могат да обменят играчи за шестмесечен срок през януари, съобщава, Sky Sport Italia.
Според изданието, от страна на Интер към Неапол ще тръгне 26-годишният полузащитник Матео Политано, а в обратна посока ще се отправи 33-годишният испански нападател на Наполи Фернандо Йоренте. И двамата играчи не са част от стартовия състав и според публикацията, клубовете могат бързо да постигнат споразумение. Страните започнаха преговори преди няколко дни.
През този сезон Политано участва в 14 мача за Интер във всички турнири и не се отчете с никакви ефективни действия.
Йоренте взе участие в 19 мача за Наполи във всички турнири, като 16 пъти се появи като резерва. В сметката му има 4 гола и 1 асистенция.
- Интер – Ювентус: Факторът домакинство накланя везните
- ПСЖ получи най-много от наградния фонд на УЕФА
- Интер разгроми Сасуоло с 5:0 и увеличи аванса си на върха
- Интер ще вземе трите точки срещу Сасуоло
- Ливърпул неочаквано провалил плановете на Интер и Нотингам Форест за Фратези
- Барони: Съжаляваме за отпадането, но виждаме повод за оптимизъм
- Киву: Продължаваме с вяра и труд
- Клубовете от Серия А натрупаха 350 млн. евро загуби през сезон 2024-25
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]