Сезонът за Самуел може да не продължи
Сезонът може да не продължи да съществува за Валтер Самуел, след като първоначалния медицински преглед установи скъсани кръстни връзки, но окончателна яснота относно състоянието му ще има днес. Както е известно, 32-годишния аржентинец бе заменен от Сантон само пет минути след началото на второто полувреме на двубоя с Бреша, след като се сблъска с нападателя на гостите Карачиоло.
Днес и утре ще бъдат направени допълнителни медицински тестове и ако предположенията на лекарите се потвърдят, Самуел може би ще отсъства до края на сезона. Подобна травма той претърпя по време на дербито с Милан през 2007 година и се лекува в продължение на девет месеца.
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
- Интер оцеля срещу Комо
- Комо – Интер: Сблъсък между шампионски амбиции и мечти за Европа
- Бастони не желае да напуска Интер, въпреки интереса на Барса
- В Интер се усмихнали на оценката на Барса за Бастони
- Касано: Лаутаро Мартинес е сред най-добрите нападатели в света
- Ранокия: Бастони едва ли ще напусне Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]