Морати би върнал Ибрахимович в Интер
Бившият собственик на Интер Масимо Морати заяви, че би върнал в клуба шведския нападател Златан Ибрахимович, чийто договор с Лос Анджелис Галакси изтича през зимата на 2019 година. По-рано се появиха слухове, че ръководството на Интер обмисля да подпише с Ибрахимович, който преди това е игра за миланския клуб.
"Подписване с Ибрахимович? Ако бях собственик на клуба, щях да направя нещо лудо. Но, разбира се, трябва да поддържате равновесие в отбора, трябва да уважавате играчите, които сега играят за Интер. Следователно е необходимо да се вземат предвид всички възможни последици от подобен трансфер", заяви Морати.
- Джон Стоунс е все по-близо до трансфер в Интер
- Кристиан Ромеро е дал съгласието си за трансфер в Интер
- Джед Спенс иска трансфер в Интер, Евертън също следи ситуацията
- Интер проявява интерес към Джон Стоунс
- Ливърпул се разбра с Интер за продажбата на Къртис Джоунс
- Интер официално привлече Иван Проведел от Лацио
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]