Интер загуби Сенси за поне три седмици
Полузащитникът на Интер Стефано Сенси ще пропусне поне три седмици заради контузия, съобщава Calciomercato.
Полузащитникът на миланци се контузи в мача от 7-ия кръг на Серия А с Ювентус (1: 2). Той бе принуден да напусне терена през първото полувреме.
24-годишният футболист вероятно ще се завърне на терена в края на октомври и ще може да играе в мача от Серия А с Парма. Най-вероятно Сенси няма да може да играе с Борусия Дортмунд в Шампионска лига.
Сенси премина в Интер преди началото на този сезон от Сасуоло. За покупката на полузащитника настоя новият старши- треньор на отбора Антонио Конте. През този сезон Сенси се превърна във много важен играч за "нерадзурите", за които вкара три гола и даде четири асистенции.
Поражението от Ювентус беше първото през настоящия сезон за Интер.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]