Треньора на Болоня: Ювентус са твърди силни за нас
Треньорът на Болоня Джузепе Пападопулу сподели преди италианските медии, че очаква незабравим двубой срещу Ювентус, като добави, че крайния резултат в срещата няма да зависи от тях. "Трудно бих прогнозирал изхода на мача. На всички е ясно, че това е двубой между отбори, които се намират в различните крайщата на таблицата," заяви Пападопулу.
"Знаем целите на Ювентус, докато Болоня ще се надява на спасение. Първоначално Милош Красич не ме убеди в качествата си, но постепенно ми показа колко добър играч е. То е алтернатива на Павел Недвед," добави треньорът на Болоня.
- Автгол и дузпа класираха Юве напред за Купата
- Юве с труден обрат срещу Каляри (видео)
- Юве и Милан се интересуват от Бернардо Силва
- Юве пребори Глимт в последния момент
- Ювентус ще търси първа победа отвъд Полярния кръг
- Спалети: Казах, че амбициите ни са да се борим за Скудетото
- Фиорентина и Юве с незадоволително реми (видео)
- Арсенал преговаря за звезда на Серия А
ЗА АВТОРА
Пламен Пенков е роден в "Градът на 100-те войводи" - Сливен, където преминава голяма част от детството му. Завършва висшето си образование в УНСС - специалност "Икономика". Започва кариерата си във Futbol TV още през 2009 година, като в самото начало се занимава предимно с отразяването на някои от най-интересни футболни срещи за деня. Впоследствие се заема и с изработването на видео репортажи и колажи. [...]