Конте е недоволен заради ситуацията с Лукаку
Старши-треньорът на Интер Антонио Конте е изключително недоволен от настоящата ситуация с трансфера на нападателя на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку. Белгийският футболист е основна трансферна цел на Конте за това лято, но страните все още не са се договорили по финансовите въпроси.
Според The Sun, ръководството на Интер започва да се съмнява дали си струва да закупи Лукаку, тъй като Манчестър Юнайтед настоява да получи 75 милиона паунда (около 83,5 милиона евро) за играча си. Отбелязва се, че Интер започва да обмисля по-евтини възможности за засилване на атаката.
Това е разгневило Конте, защото преди да започне работа, той е бил уверен, че може да разчита в атака на Лукаку и Един Джеко.
През сезон 2018/19 Лукаку вкара 15 гола и даде 4 асистенции в 45 мача за Манчестър Юнайтед във всички турнири. Договорът на нападателя е валиден до 30 юни 2022 г. и включва опцията за удължаване за една кампания.
- И без Салах - Ливърпул удари Интер
- Интер ще удари Ливърпул
- Интер без проблеми срещу Комо, Фиорентина удари на камък със Сасуоло (видео)
- Интер – Комо: Оспорван мач, под 2.5 гола
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]