Конте забрани на Икарди и Наинголан да присъстват на тактическите занимания
Полузащитникът Раджа Наинголан и нападателят Мауро Икарди, които Интер постави за трансфер, не могат да участват в тактическите учения на новия старши-треньор Антонио Конте в тренировъчния лагер в Швейцария.
Италианският специалист не е против участието на футболистите в тренировъчния процес, свързан с физически упражнения. Но, по време на занятия, насочени към изграждане на тактиката, играчите се изваждат от общата група.
Интер може да бъде подложен на санкции, забранявайки на играчи с действащи договори да участват в заниманията. Именно заради това с двамата футболисти индивидуално се занимава бившият треньор на младежкия отбор Даниеле Бернацани.
- Лаутаро: Киву заслужава 10 от 10 за начина, по който преобрази Интер
- Интер спечели Купата на Италия и оформи исторически дубъл
- Лаутаро Мартинес похвали Киву след титлата на Интер
- Интер ще триумфира и с Купата
- Какво се случва със „Сан Сиро“? Продажбата на стадиона попадна под разследване
- Мхитарян: Интер удължи кариерата ми
- Киву отговори на Моуриньо: Този Интер също носи радост на феновете
- Киву похвали Интер след категоричния успех над Лацио
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]