Марота потвърди, че Икарди и Наинголан са поставени за трансфер
Генералният директор на Интер Бепе Марота каза, че нападателят на отбора Мауро Икарди и халфът Раджа Наинголан са поставени за трансфер.
"Найнгголан и Икарди? Нуждаем се от яснота и прозрачност. Това са големи играчи и таланти, но това не е достатъчно. Те не са част от нашия проект, казвам го откровено и с уважение към тях. Икарди е поставен за трансфер. Но ние уважаваме съществуващите договори", цитира журналистът Фабрицио Романо думите на Марота.
Икарди играе за Интер от лятото на 2013 година. Договорът му с клуба е валиден до края на сезон 2020/21. Пазарната стойност на аржентинеца е 80 милиона евро.
Наинголан пристигна в Интер през миналото лято. Договорът му с клуба е валиден до края на сезона-2021/22. Пазарната стойност на белгиеца е 28 милиона евро.
- Реал Мадрид официално привлече Дензъл Дъмфрис
- Агентите на Трево Чалоба започнаха преговори с Интер
- Интер удължи договора на Хенрих Мхитарян до 2027 година
- Стефан де Врай продължава кариерата си в Панатинайкос
- Разследват Алесандро Бастони по дело за връзка с непълнолетна
- Интер се раздели официално с Ян Зомер
- Интер готви нов договор за Федерико Димарко до 2030 година
- Челси изпревари Интер за защитник на Аталанта
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]