Интер обсъди наема на Бейл
Ръководството на Интер на съвместна среща с представителите на Гарет Бейл обсъди договора, по силата на който нападателят на Реал Мадрид ще премине под наем в лагера на "нерадзурите", съобщава SportMediaset.
По-рано в медиите многократно се появи информация за нежеланието на старши-треньора на Реал Мадрид Зинедин Зидан да използва 29-годишния играч в стартовия състав.
Също така, Бейл влоши отношенията си с феновете на Кралския клуб, които не искат да виждат играча в отбора.
През миналия сезон футболистът изигра 42 мача във всички турнири за Реал Мадрид, вкара 14 гола и даде 6 асистенции. Договорът му с испанския клуб е валиден до лятото на 2022 година.
- Интер победи Аталанта и завършва годината като лидер в Серия А
- Аталанта – Интер: Историята е на страната на гостите
- Защитник на Тотнъм може да се завърне в Серия А
- Юве желае трансфер на халф на Интер
- Имобиле: Искаме да спечелим Суперкупата на Италия
- Мхитарян: Трябва да забравим за мача с Болоня
- Киву: Изпълнението на дузпи е въпрос на късмет
- Ман Юнайтед се интересува от Дъмфрис
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]