Агентът на Майкон нападна Интер
Агентът на Майкон Антонио Калиендо обвини Интер за слабата форма на клиента му, съобщава новината авторитетния сайт за футболни новини Goal.com. Според него, причината е, че защитника не е успял да премине в Реал Мадрид, което е довело и до сътресения в представянето му.
„Всеки вижда, че Майкон не играе така както ни се иска. Той е разумен човек, който през последните две години стигна върха и спечели феновете на своя страна. Аз обаче съм изненадан от начина по който се развиха нещата. Не искам това което се случи през лятото да се повтори отново. Не зная точната причина за всичко, но се оказва, че един директор на Интер знае повече от мен", цитира Goal.com Калиендо.
- Маркюс Тюрам класира Интер на 1/4-финал
- Страхотен Лаутаро Мартинес върна настроението в Интер
- Интер ще се завърне на победния път
- Симеоне: Планът бе да въвлечем съперника в играта си
- Диего Симеоне: Победата е резултат от колективните усилия
- Симеоне: Мога да си представя, че един ден ще тренирам Интер
- Симеоне: Интер има много ясен атакуващ план
- Интер ще измъкне точка в Мадрид
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]