Източник: Интер съгласува с Лукаку петгодишен договор
Нападателят на Манчестър Юнайтед Ромелу Лукаку е близо до трансфер в Интер, съобщава La Gazzetta dello Sport.
Според източника, 26-годишният белгийски футболист е сключил петгодишен договор с италианския клуб. Отбелязва се, че заплатата на Лукаку ще бъде 7.5 милиона евро годишно без бонусите.
По-рано в медиите се съобщаваше, че нападателят не иска да напусне Юнайтед, когато отборът се водеше от Жозе Моуриньо, но всичко се промени с пристигането на Оле Гунар Солскяер. Играчът се чувства пренебрегнат заради работата на норвежеца със състава.
През сезон 2018/19 Ромелу взе участие в 32 мача от английската Висша лига и отбеляза 12 гола.
- Рой Кийн разкри: Изгладихме отношенията си с Бруно Фернандеш
- Барселона се отказа от Рашфорд, Байерн и Реал следят ситуацията
- Край на скъпата грешка: Манчестър Юнайтед се раздели с Джейдън Санчо
- Манчестър Юнайтед добави Милан към лятната си подготовка
- Манчестър Юнайтед обмисля привличането на Карл Дарлоу
- Манчестър Юнайтед не се отказва от битката за Елиът Андерсън
- Рой Кийн: Ако Магуайър не е сред 26-имата, вината е негова
- Специалистът, който спаси сезона на Манчестър Юнайтед
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]