Интер обявява за Конте до края на седмицата
Интер ще обяви за назначаването на Антонио Конте за нов старши- треньор до края на седмицата, съобщава италианският журналист Джанлука ди Марцио. Това може да се случи и в сряда, ако до тогава клубът от се раздели с Лучано Спалети.
Съгласно източника, Конте ще подпише с Интер тригодишен договор със заплата от 12 милиона евро годишно след плащане на данъците.
Конте заедно с ръководството на клуба ще посети финала на Шампионската лига в Мадрид между Ливърпул и Тотнъм.
Освен това е планирано пътуване до Китай и среща със собственика на клуба Джан Дзиндун.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]