Интер отказа размяна на Икарди с Коща
Ювентус се опита да привлече нападателя на Интер Мауро Икарди, твърди CalcioNews24.
Според източника, "Старата дама" е предложила крилото си Дъглас Коща за 26-годишния нападател на "нерадзурите". Това предложение обаче не е устроило на клуба от Милано. На "Джузепе Меаца" предпочитат да продадат аржентинеца за 80 милиона евро.
През този сезон Икарди изигра 34 мача за отбора на Интер, вкара 16 гола и даде 5 асистенции. Договорът му с клуба е валиден до лятото на 2021 година.
- ПСЖ и Ювентус влизат в битка за японския вратар Зион Судзуки
- Ювентус има резервен вариант при провал за Коло Муани
- Ювентус проявява интерес към капитана на Манчестър Юнайтед Бруно Фернандеш
- Трагедията като част от величието
- Ювентус привлече турския национал Зеки Челик
- Ювентус продаде младия Джовани Дафара на Парма
- Барселона обмисля размяна с Ювентус за Камбиасо
- Ювентус набеляза Омар Мармуш за подсилване на атаката
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]