Сити не успял да купи Шкриняр през миналото лято
Агентът на защитника на Интер Милан Шкриняр призна, че Манчестър Сити не е успял да закупи футболиста през миналото лято.
Както е известно, Шкриняр от няколко трансферни прозореца се асоциира с преместване в Манчестър - не само в Сити, но и в Юнайтед, а предстоящото лято едва ли ще бъде изключение.
Що се отнася до "гражданите", техният интерес към 24-годишния словак е истински. Според агент Митала Халис, преди началото на този сезон Сити се е опитал да плати 46 милиона паунда за Милан.
"Интер плати на Сампдория 28 милиона евро (24 милиона паунда) за Шкриняр и шест месеца по-късно Манчестър Сити излезе с предложение от 55 милиона евро (46 милиона лири).
Сега той струва около 100 милиона евро. Със сигурност можем да кажем, че всяка сделка ще бъде трудна заради намесата на посредници", заяви Халис.
- Чалханоглу: Една загуба не означава край на надеждите ни
- Ливърпул е готов да изслуша оферти за Къртис Джоунс
- Интер не се отказва от Къртис Джоунс
- Киеза насърчи Интер да привлече Къртис Джоунс
- Киву потвърди раздялата с Дензъл Дъмфрис: Интер трябва да намери решение
- Киву отсече: Бастони е бъдещето на Интер
- Перес обеща гръмък трансфер на Реал още тази седмица
- Хавиер Санети: Моуриньо ни убеди, че можем да спечелим всичко
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]