Касано: Спалети отлично се справя с Интер
Бившият нападател на Италия Антонио Касано, който също така игра за Рома и Интер, изказа мнение, че клубът от Милано не трябва да уволнява Лучано Спалети от поста старши- треньор на отбора в края на сезона.
"Не съм съгласен с онези, които казват, че в края на сезона трябва да се смени Спалети. Той е верен, честен и прям човек. Той винаги отстоява позициите си и има яйца. Мисля, че той върши отлична работа с Интер.
Уволнението на Ди Франческо от Рома е скандал. Преди шест месеца той бе Бог за тях, но сега той и Мончи бяха уволнени", заяви Касано.
- Киву: Интер изпълни задачата си и гледа към Шампионската лига
- Интер уверено към титлата след класика срещу Каляри
- Интер гледа към титлата срещу Каляри на „Сан Сиро“
- Барселона с оферта за Бастони, предлага млад талант в сделката
- Интер проучва възможността за Симеоне
- Интер готви нов договор за Киву след силен сезон
- Барса с план Б при провал на трансфера на Бастони
- Киву: Интер показа зрялост при обратa срещу Комо
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]