Моуриньо ще се срещне с генералния директор на Интер
Бившият старши- треньор на Интер Жозе Моуриньо може да се върне в клуба, съобщава TeleLombardia.
Според източника, португалският специалист в момента е в Милано, където днес, 7 февруари, ще се срещне с генералния директор на "нерадзурите" Джузепе Марота. Ръководството на италианския клуб обмисля кандидатурата на Моуриньо за поста на нов наставник от отбора през следващия сезон.
По-рано се съобщаваше, че Интер води преговори с бившия треньор на Ювентус, Челси и италианския национален отбор Антонио Конте, но самият специалист опроверга тези слухове.
Моуриньо ръководи Интер от 2008 до 2010 година. В първия сезон под негово ръководство "нерадзурите" станаха шампиони на Италия, а във втория направиха требъл, спечелвайки Серия А, Купата на Италия и Шампионска лига.
Последното работно място на Моуриньо бе в Манчестър Юнайтед, откъдето бе уволнен през декември.
- Джузепе Марота: Няма никакви условия, при които Лаутаро Мартинес да напусне Интер
- Интер започна защитата на титлата с разгромна победа над Монца
- Интер ще започне по шампионски
- Господството на Интер и реформите в Милан. Анонс на новия сезон в Серия А
- Кристиан Киву: Джон Стоунс ще повиши още повече нивото на Интер
- Леандро Паредес дисквалифициран за 10 мача заради инцидента след финала на Световното първенство
- Кристиан Киву: Лаутаро е нашият капитан и ще остане с нас дълго време
- Барселона включи Лаутаро Мартинес в краткия списък за нов нападател
ЗА АВТОРА
Николай Стоянов Гавазов е роден на 16 август 1967г. в град Пловдив. Завърша висшето си образование във Велико Търново, специалност история и педагогика, а по-късно учи психология. Започва като журналист по политически теми, работил е за вестник „Нов Живот”, както и за няколко сайта. От 2008 г. се отдава на футбола. [...]